0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
درباره ما

 

نخستین تولید کننده ظروف چدن در ایران

 

 

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود.

این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست.

طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل  استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر  و  در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی  با همت  همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

 

شرکت پانیذسازان دانا با هدف کارآفرینی و توسعه تولیدات داخلی  درسال1358 نخستین بار محصولات خود را با تولید انواع  ظروف آلومینیومی در اندازه‌ های مختلف به بازار عرضه نمود. این گروه در سال 1374 به عنوان  اولین تولید کننده‌ی ظروف آشپزخانه‌ ای به روش کششی عمیق فعالیت خود را آغاز نمود و همگام  با پیشرفت های جامعه علمی، فنی و تولیدی  ونیز در مسیر تنوع بخشی و بهبود این صنعت، در سال1386 ظروف نچسب آشپزخانه به روش ریخته گری تحت فشار در قالب  را تولید و با برند نالینو به مصرف کنندگان  عرضه نمود.

 

این شرکت با بهره گیری  از متخصصان مجرب و فناوری های نوین  و هم چنین ماشین‌آلات مدرن ریخته گری، قالب های فلزی ظروف را طراحی و با ماشین های پیشرفته ساخته  و بااستفاده از آلیاژ بهداشتی آلومینیوم (فاقد سرب)، ظروف آشپزخانه درسایزهای مختلف و با کیفیت عالی  را تولید می نماید.

 

هم چنین درراستای گسترش فعالیت های تولیدی، ارتقا و تنوع محصولات و افزایش بهداشت و سلامت مصرف کنندگان، این شرکت  از سال1393 تولید ظروف چدنی  را در دستورکار خود قرار داد و پس از نمونه سازی و انجام آزمایشات کیفی، تولید انبوه  و بهینه ی این محصولات را آغاز و به مشتریان محترم عرضه نمود.

نالینو در حال حاضر تنها تولید کننده ی ظروف  تمام چدنی و نچسب در کشور می‌باشد.

از مزایای این ظروف  حفظ حرارت و انتقال تدریجی آن به مواد غذایی، حفظ خواص  مواد مورد طبخ، خوش طعمی غذا به دلیل پخت اصولی، جاافتادن مواد غذایی و هم چنین امکان تهیه‌ی غذا بدون  استفاده از روغن می باشد.

 

لازم به ذکر است که شرکت پانیذسازان دانا به منظور ارتقا سطح کیفی تولیدات و عرضه محصولات با کیفیت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی، اقدام به  احداث آزمایشگاهی مدرن نموده که با رعایت کامل  مقررات و قوانین استاندارد به عنوان اولین تولید کننده ظروف چدنی، موفق به اخذ  پروانه کاربرد علامت استاندارد  بهداشت و ISO9001:2008 گردید.

 

با گسترش فعالیت آزمایشگاه و عملکرد صحیح و دقیق آن، آزمایشگاه شرکت  به عنوان آزمایشگاه همکار و معتمد موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی  انتخاب و گواهینامه آن به شماره‌ی T/2778درتاریخ 27/11/1393صادر گریده تا بتواند خدمات شایسته ای  را به جامعه تولید کنندگان ظروف  نچسب آشپزخانه  ارائه نماید.

 

 

از افتخارات شرکت نالینو،کسب عناوینی چون برند برتر  سال های 94-92 و واحد نمونه صنعت و استاندارد در سال97-96 می باشد.

 

 ازجمله افتخارات و  گواهینامه ها در برگ زرین کارنامه‌ی نالینو می توان به این موارد اشاره نمود:

 

اولین و تنها تولید کننده ظروف چدن اصل در ایران سال ۱۳۹۰

 

اولین و تنها تولید کننده ظروف نچسب شیشه ای (پیرکس) سال ۱۳۹۵

 

برند برتر صنعت آلومینیوم کشور سال ۱۳۹۲

 

برند برتر صنعت آلومینیوم کشور سال ۱۳۹۴

 

کارآفرین برتر سال ۱۳۹۷

 

واحد نمونه استاندارد ایران سال ۱۳۹۷

 

آزمایشگاه همکار اداره استاندارد

 

گواهینامه CE اروپا

 

پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو

 

پروانه بهداشت تولید از سازمان غذا و دارو

 

گواهینامه iso17025 از مرکز تایید صلاحیت ایران

 

گواهینامه iso 9001:2015 از شرکت TUV آلمان

 

گواهینامه واحد تحقیق و توسعه (R&D)