0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران از غرفه محصولات نالینو بازدید کرد

غرفه ی محصولات نالینو در خلال بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران، همانند سال ها و ادوار گذشته، میزبان چهره های شاخص صنفی و همچنین تولید کنندگان برجسته در عرصه لوازم خانگی بود.

به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، در این دوره از نمایشگاه، مجموعه ی نالینو میزبان اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران شد.

طی دیداری که آقای پازوکی با مدیران این مجموعه داشتند، دو طرف در رابطه با اهم مسائل، چالش ها و معضلات در حوزه ی تولید لوازم خانگی به بحث و تبادل نظر پرداخته و رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی راهکارهایی را جهت برون رفت از شرایط موجود مطرح کردند.

ایشان همچنین گروه تولیدی و صنعتی پانیذسازان دانا (نالینو) را یکی از تولید کنندگان پیش رو، برجسته و موفق در حوزه ظروف پخت و پز سلامت محور عنوان کرده و از تلاش های مداوم این مجموعه برای تولید و عرضه ی کالای با کیفیت ایرانی متناسب با شأن مصرف کننده ی محترم داخلی، قدردانی به عمل آوردند.

گفتنیست مجموعه ی نالینو، در حال حاضر تنها تولید کننده ظروف چدنی نچسب و بدون نیاز به روغن در کشور بوده که طی سال های اخیر محصولاتی همچون ظروف پیرانیت، انواع زودپزهای استیل، ظروف چوبی و همچنین ظروف آرکوپال را نیز با بالاترین کیفیت موجود، وارد خط تولید خود نموده است.